Koleksiyon: Hakkımızda

Bikordon

Akıllı saatler, giyilebilir bilgisayarlardır. Günümüzde modern teknolojinin, teknolojiyi giyilebilir aksesuarlar hâline dönüştürmesi de tasarımda vizyonu değiştirmektedir. Bikordon firması, akıllı saatlerde giyilebilir teknolojiyi son tasarımların ötesinde hizmete sunmaktadır. Teknoloji andan ötesini düşünerek, geleceğe yönelik adımlar atmaktır. Akıllı saatler bu adımların en güncel örneklerindendir. Sadece kola takılan bir saatten ötesi olan mini bilgisayarlar, hayatın pek çok alanında kullanıcısına fayda sağlamaktadır. Elbette moda ve tasarım da hayatın her alanında kendini göstermişken, akıllı saatler için de gelişmeler mümkündür. Bikordon firması da kurulduğu andan itibaren her daim yeniliğe, gelişmeye yönelik tasarımlarıyla akıllı saatleri koldaki şıklığa çevirmektedir.

Türkiye'de Tek Marka

Bikordon firması, 2019 senesinde Kenan Karataş tarafından kurulmuştur. Karataş Teknoloji Şirketi kurucusu Kenan Karataş, 15 yıl sektör içerisinde yer almasından sonra Bikordon markasını kurmuştur. Firma, Apple Watch akıllı saat ürünlerine aksesuarlar tasarlamakta, üretmekte ve satışını gerçekleştirmektedir. Bu konuda, Türkiye'de tek online mağazadır. Marka kurulumu henüz birkaç senelik olsa da, temelinde tecrübe, konusunda titiz çalışan ekibi, uzman bakış açısı yer almaktadır. Saat ve kordonda incelik, özen, insan sağlığına uyumuyla hassaslık gerekmektedir. Kenan Karataş'ın tecrübe ve deneyimi, müşteri memnuniyetiyle Bikordon'da en doğru yaklaşımlarıyla kendisini göstermektedir.

Bikordon'da Ürün Çeşitliliği ve Kalite

Bikordon kurulduğu ilk günden bu yana tecrübeye, müşteri memnuniyetine, kaliteli hizmete dayalı çalışmaktadır. Saatler, günlük hayatta her daim kullanılan, tenle temas hâlinde olan ürünlerdir. Özellikle bilgisayar sistemiyle entegre edilen bu teknolojik cihazların hayatın her alanında üzerimizde taşımamız kaliteyi daha ön plana çıkarmaktadır. Bikordon'da Apple Watch akıllı saat serilerinin hepsi için en özel aksesuarlar üretilmektedir. Tüm serilere uyan kordon çeşitliliği hayatın durağan enerjisini canlandıracak şekilde tasarlanmaktadır. Çelik, deri, örgü, silikon ve seramik olmak üzere birbirinden özel ve kaliteli kordonlar mağazamızda yer almaktadır. Her çeşidin kendi içerisinde onlarca türe ayrıldığı kordonlar, tüm kalite standartlarına göre üretilmekte ve hizmete sunulmaktadır.

Apple Watch serisiyle uyumlu Bikordon aksesuarları, geçmişle günümüzü bir araya getiren modelleri, renkli baskılarla enerjik ve eğlenceli modelleri, asla klasikten kopamayanlar için vintage çelik modelleri ve daha pek çok çeşidiyle mağazada yerini almaktadır. Tecrübeyle bir saat kordonundaki hassaslıktan her zaman yana olan Bikordon, tene uyumu her zaman yakalamaktadır. Alerjik olmayan, cilde zarar vermeyen, terleme yapmayan, rahatlıkla temizlenebilen ürünlerle bir adım önde üretim yapmaktadır.

Türkiye'de bir başka örneği olmayan Apple Watch kordonlarının yanı sıra çeşitli özelliklere sahip şarj cihazları da firma tarafından üretilmektedir. Aynı zamanda, airtagler, bumperlar, charmlar, ekran koruyucuları ve seyahat çantası da, Bikordon'un özenle ürettiği ve sıkça tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. Şarj cihazları, günümüzde tüm teknolojik gelişmelerde en sık takip edilen ürünlerdendir. Her alanda kullanımı artan saatler, tabletler, telefonlar neticesinde arabada iken dahi akıllı saatleri şarj edebilecek cihazlar yalnızca Bikordon tarafından üretilmektedir. Şarj etme özelliğine her an her yerden ulaşabilmek, hayattan bir anlığına dahi kopmamak için Bikordon cihazlarda kaliteden ve geleceğe yönelik çalışmalardan yanadır.

Lazer Baskıda Roland Markası

Deri kordonlarda 100 % dana derisi kullanılmakta, her üretilen kordon kalite standartlarına uymakta ve testlerinden geçmektedir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi içermeyen kordonlarda kaliteden ödün vermemek adına lazer UV baskı makineleri kullanılmaktadır. Roland marka lazer UV baskı makineleriyle en kaliteli baskılar yaratılmaktadır. Japon menşeili boya çeşitliliğiyle insan sağlığına zararlı olan her etmenden kaçınılmaktadır. Kaliteyi kordonların her noktasında işleyen cihazlar, boyalarla Bikordon, hem insan sağlığına özen gösteren hem de Apple Watch saat kalitesine yakışır ürünler üretmektedir.

Sosyal Medya Aracılığıyla Aksesuar Tanıtımı

Bikordon firmasının Apple için aksesuar ve kordon üretimi müşteri memnuniyeti odağını asla kaybetmeden devam etmektedir. İnternet üzerinden alışverişi olabildiğince kullanıcıların memnuniyetini, bakış açısını, doğru ürünü alabilme oranlarını düşünerek teknolojiden yararlanarak kolay hâle getirmektedir. Youtube üzerinden çekilen ürün videoları neticisinde kullanıcılar en doğru ürünleri seçebilmektedir. 3D teknolojisinden yararlanarak her kasaya uygun baskılarla kordonların uyumu gösterilmektedir. Bu şekilde, kullanıcı kendi saat kasa ve rengine, tasarımına en çok yakışacak olan hayalindeki görseli videoda görebilmektedir.

Sadece Youtube üzerinden değil, sosyal medya mecraları aracılığıyla da tüm kombinlere erişmek mümkündür. Kordonların serilerle uyumu, renklerin birbirine kombini, charm gibi bir saate yakışabilecek en özel aksesuarları Instagram hesabı üzerinden incelemek mümkündür. Firmaya Youtube, Instagram, whatsapp gibi kanallar aracılığıyla ulaşmak, öneri ve şikâyet bildiriminde bulunmak, kombin örneği alabilmek son derece kolaydır. Yılların tecrübesiyle, akıllı saatlerin kullanımını şık ve elegan, aynı zamanda rahat ve eğlenceli hâle getirmek mümkün olmaktadır. Aynı zamanda, Bikordon web sitesi üzerinden de, kordon ölçümü kısmından bileğe en uygun kordon ölçüsünü ayarlamak ve sipariş vermek son derece kolaydır.

Garanti ve İade

Bikordon firması Türkiye'deki Apple Watch saatleri için aksesuar üreten tek online mağazadır. Güvenilir satış, müşteri memnuniyeti, hizmet ve kalite anlayışıyla en doğru ürünlerin satışı için çalışmaktadır. Bu nedenle ürünlerdeki herhangi bir sıkıntı neticesinde de ücretsiz bir şekilde iade veya değişim mümkündür. Geri dönüşüm ile üretilen kargo kutusu ve ambalaj kâğıtları ile doğaya da zarar vermekten kaçınan Bikordon firması, müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutmaktadır.